Bijzonder wonen op een leuke plek…!
Soms, heel soms, kom je iets aparts tegen…
Altijd vrijstaand willen wonen met je eigen oprit? Dit kan nu de Geldersedijk 30 Dirksland te koop is. Dit bijzondere pand heeft zijn eigen verhaal! In 1910 werd Coöperatie “de Volharding” opgericht,
die in eerste instantie moest zorgen dat er ook voor de gewone man goed brood op de plank kwam, omdat de kwaliteit van het brood vaak te wensen over liet. Architect P. Mast uit Sommelsdijk werd
verzocht een ontwerp te maken en kreeg de opdracht. In de persoon van Willem Schaaf werd een uiterst bekwame bakker in huis gehaald en werd de bakkerij een begrip in Dirksland.
Inmiddels zijn de vuren van de ovens gedoofd en is het pand gespaard gebleven en getransformeerd tot een fraaie woning. 'Dit alles met behoud van de sfeer van vroeger, zoals de originele plavuizenvloer
in de woonkamer'.
Waar kom je dit tegen? Een ideaal pand voor wonen, werken of een hobbyist, maar ook mantelzorg zou prima kunnen!
Persoonlijke noot verkoper:
“Ruimte en vrijheid, dat is wat ik zocht. Een mooiere plek kon ik me niet wensen. Het is genieten van vrijheid en rust met de natuur om de hoek. Na 12 jaar is het tijd voor een kleinere woning.
Ik hoop dat de volgende bewoners net zoveel woonplezier zullen hebben.”
Parkeren op je eigen oprit en een heerlijk zonnige tuin met patio zijn de “kersen op de taart".
In deze woning is alles mogelijk de enige grens is uw eigen fantasie ….
De woning en omgeving:
De woning is degelijk gebouwd en netjes onderhouden. Zo zijn de achtergevels voorzien van nieuw stucwerk en is de voorgevel opnieuw gevoegd. Het linker-gedeelte vraagt nog om afwerking, maar hier is zeker iets van te maken.
De woning beschikt over een ruime hal/entree, garderobe, toilet en badkamer. Vanuit hal toegang tot een lichte ruime woonkamer. Opvallend is het hoge plafond. Deze woonkamer is verbonden met een open keuken,
toegang tot een ruime bijkeuken, openslaande deuren naar de patio.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een 2e toilet.
Linker-gedeelte begane grond voorzien van extra kamer, vaste trap naar 1e verdieping, overloop en 2 kamers.
De aangelegde tuin met patio is keurig aangelegd en via een zijpoort bereikbaar.
Alle ruimte voor relaxen…!
Dirksland is gelegen op het eiland Goeree–Overflakkee. Een eiland van kust, rust, natuur en ruimte! Zo bereikt u binnen 20 minuten Ouddorp aan Zee. Ook steden als Rotterdam, Zierikzee en Roosendaal zijn zeer goed te bereiken.
In Dirksland is het ziekenhuis gevestigd. Het nabij gelegen Grevelingenmeer en het Haringvliet leent zich bij uitstek voor de watersport. De winkels liggen op loopafstand en in Middelharnis – Sommelsdijk bevinden zich de overige voorzieningen.
Kortom, een bijzonder object waar je alles hebt om je droom waar te maken…
Indeling:
Begane grond woning:
Entree/hal (1.85mx3.85m), meterkast, garderobe, toegang tot tussenportaal met toilet met fonteintje en nette badkamer (3.00mx3.45m) voorzien van ligbad, douche, wastafelmeubel.
Vanuit hal toegang tot ruime woonkamer (7.35mx5.80m, plavuizen vloer, houtkachel. Open keuken voorzien van kunststof aanrechtblad, spoelbak, 4-pits gascomfort, koelkast en vaatwasser. Wenteltrap naar 1e verdieping.
Vanuit woonkamer toegang tot ruime bijkeuken (1.60mx4.75m) met witgoed-aansluitingen en opstelplaats Cv-ketel (merk Remeha Avanta, bouwjaar 2021), toegang tot linker-gedeelte.
1e verdieping woning:
Ruime overloop met 2e toilet, toegang tot 3 slaapkamers.
Slaapkamer 1: Ligging voorzijde (4.60mx3.43m)
Slaapkamer 2: Ligging voorzijde (3.65mx2.45m)
Slaapkamer 3: Ligging achterzijde (2.05mx3.43m)
Begane grond linker-gedeelte:
Ruime woon-/werkkamer, toegang tot patio en toegang tot parkeerplaats buitenterrein. Vaste trap naar 1e verdieping, overloop met bergkast, toegang tot 2 slaap- of werkkamers.
Woon-/werkkamer (6.90mxca.5.00m), pantry, toegang tot patio.
(Slaap)kamer 4: (ca. 3.20mx5.60m)
(Slaap)kamer 5: (3.12mx5.60m), wastafel
Kunststof draai/kiepramen met HR++ glas.
Tuin/patio:
Zeer fraai aangelegde tuin (ca. 88m2) met vaste planten en borders met ligging op Zuidwesten, ruime patio (5.60mx4.85m). Hier kunt u heerlijk genieten in alle rust en privacy.
Houten berging
Ruime oprit (5.75mx5.27m) voor 2 auto’s.
Algemeen:
De woning is netjes onderhouden en voorzien van dubbel glas, grotendeels deels HR++ glas. Laat je overtuigen en kom langs voor een bezichtiging.
U KIEST VOOR DEZE WONING, OMDAT:
• Deze woning een fraaie ligging heeft;
• Deze woning een ideaal object is voor een hobbyist of zelfstandige;
• Deze woning een speelse indeling heeft;
• Deze woning beschikt over een ruime oprit;
• Deze woning beschikt over een heerlijke tuin en patio.
Oplevering in overleg
Disclaimer:
De inhoud is met de meeste zorg door LiVastGO samengesteld. Voor eventuele onjuistheden c.q. onvolkomenheden sluit LiVastGO iedere vorm van aansprakelijkheid uit. Evenmin kunnen er rechten aan worden ontleend.